Matbaa Eğitim Forumu  

Geri git   Matbaa Eğitim Forumu > MATBAA EĞİTİM - GENEL MATBAACILIK KONULARI > Toplantı/Panel/Sempozyum/Fuar/Seminer

Toplantı/Panel/Sempozyum/Fuar/Seminer Matbaa Forum - Toplantı/Panel/Sempozyum/Fuar/Seminer Haber ve Duyuruları

Legend:   Active Tags   Preferred Tags   
Tag Cloud   (Top 11 Tags)
banyo ctp grafik kalıp kauçuk kazan klişe matbaa merdane termal yardım

Etiketler
Yok

PRİNTTEK 2013 Fuarı

Toplantı/Panel/Sempozyum/Fuar/Seminer

Seçenekler Stil
Alt 04-03-2013, 18:56   #1
fatihsimsek
Administrator

fatihsimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
fatihsimsek is on a distinguished road
Standart PRİNTTEK 2013 Fuarı

Tarih: 17 Mayıs 2013, Cuma - 22 Mayıs 2013, Çarşamba
Saat: 09:45 - 19:00
Mekan: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Adres: E - 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı 34520 Büyükçekmece İstanbul
Tür: Fuar
Kategori: Bilim Teknoloji
Ücretli mi: Evet
Ziyaret Saatleri: 17-21 Mayıs: 10 - 19:00, 22 Mayıs: 10 - 18:00

Etkinlik Detayları

17 - 22 Mayıs 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek PRİNTTEK 2013 Fuarı, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerindeki ürünlerini sergilemek, son yenilikleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen katılımcılar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.

Avrasya Bölgesinin, baskı teknolojileri ve kağıt alanlarında en önemli buluşması olan PRİNTTEK 2013 Fuarı’nda, sektörün farklı kollarında faaliyet yürüten firmalar yeni ürünlerini ve ileri teknolojilerini tanıtmak için yerlerini almaya başladılar. Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.’nin dünya standartlarında hizmet sunmak için tasarlanmış fuar alanı TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ’nde toplam 10 salon katılımcı firmalar tarafından tam kapasite ile kullanılacak.

PRINTTEK 2013 ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarında katılımcı firmalar için ürünlerini sergileyebilecekleri etkin ve özel bir pazarlama platformunu oluştururken, ziyaretçilerin matbaacılık sektörünün tüm ürün profilini bir çatı altında bulabilecekleri en kapsamlı buluşma noktası olacaktır.

PRINTTEK 2013 kapsamında ; Baskı Teknolojileri : Baskı öncesi / baskı / baskı sonrası sistemleri / dijital baskı ve ikinci el baskı sistemleri bölümleriyle, Baskı Malzemelerini: mürekkep / kimyasallar / sarf malzemeleri / kağıt ürünleri bölümleriyle geniş yer kaplarken, tesis altyapı sistemleri ve donanımları, kart teknolojileri, kırtasiye ve ofis teknolojileri bölümleri de fuarın renkli ürün yelpazesini kuvvetlendirecektir.

Uluslararası niteliğiyle matbaacılık ve basım sektörlerinin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan PRİNTTEK, yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerinin büyüme hamlesine hız vermeye devam edecektir.
Alt 05-03-2013, 21:09   #2
Hazeyin
Usta

Hazeyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
Hazeyin is on a distinguished road

Ben katiliyorum katilacak kisilerlen gorusmek isterim
Hazeyin isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2013, 21:55   #3
manroland
Usta

manroland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 16
manroland is on a distinguished road

Uzun süredir ülkemizde büyük matbaa fuarı yapılmıyordu, ziyaret etmeye çalışcam.
manroland isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil