Matbaa Eğitim Forumu  

Geri git   Matbaa Eğitim Forumu > MATBAA EĞİTİM - BASKI SONRASI > Baskı Sonrası Genel

Baskı Sonrası Genel Matbaa Forum - Baskı Sonrası Genel Konular ve Diğer Baskı Sonrası Sistemler

Legend:   Active Tags   Preferred Tags   
Tag Cloud   (Top 25 Tags)
ambalaj açık tonlar banyo baskı altı ciltleme dubleksleme grafik içine ek ve üzerine ek kabartma ve çukurlaştırma kalıp kauçuk kenar yaldız baskı klişe merdane oluklu mukavva perforasyon tarama grafiği termografi tramlar vektörler vernikler yaldız yan kâğıtlar yardım üst üste baskı

Etiketler
Yok

Baskı sonrası galvo lazer sistemler

Baskı Sonrası Genel

Seçenekler Stil
Alt 04-05-2017, 00:15   #1
paperart
Caylak

paperart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
paperart is on a distinguished road
Standart Baskı sonrası galvo lazer sistemler

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] is down or you don't have Flash installed.

Lazer sanatsal dekorasyon
Tasarımcıların artık ellerinin altında çok farklı ve potansiyel seçenekleri sunan yeni bir baskı sonrası sistem var. Mikro kesim kabiliyetleri sayesinde lazer kesim sistemi bilinen tüm tasarım sınırlarını ortadan kaldırıyor. Kâğıt üzerindeki geleneksel baskı sonrası efektlere ilave olarak lazer çözüm büyük bir avantaj sunmaktadır. Mikro delik, mikro kesim fotoğrafik mikro delme uygulamaları PaperOne bünyesindeki lazer sistemini keşfederek yapılacak efektlerin sadece bir kaçı olarak değerlendirilebilir.
Dijital lazer bıçak kesim
Geleneksel bıçağın hazırlanması için verdiğiniz uğraşları, maliyetini, depolanması için yaşanan sıkıntıları, hazırlanması için beklediğiniz zamanı ve ayrıca ayar için verdiğiniz fireyi, artık kullanılamaz hale geldiğinde ortadan kaldırmak için verdiğiniz çabayı unutun,
Dijital iş - akış entegrasyonu
PaperOne bıçak kesim işlemlerinizi dijital ve etkin hale getirir, iş akış ortamınıza mükemmel bir uyum sağlar, bıçak beklemeye, tedarik maliyetini karşılamaya ve nakliye maliyetleri ile karşı karşıya kalmaya gerek kalmaz. Kâğıt baskı uygulamalarınıza tamamen farklı bir kesim uygulamanızı sağlar.
PaperOne dijital dünya için tasarlanmış bir platformdur. Tamamen otomatik ayar sistemine sahip olan PaperOne kullanan operatörün hata yapması olanaksızdır.
PaperOne iş akış programınızla iletişimde olup, beraber hareket eder. İş ile ilgili bilgileri alır, işi yapar ve iş akış durumunu güncelleyerek geri bildirim verir. Artık baskı dünyası yavaş yavaş tamamen dijital hale geliyor: Dijital iş modeline giriş yapmak için sadece dijital baskı makinesinin varlığı yeterli değildir. Basılacak işten sevkiyata kadar tüm iş akışının da dijital olması gerekir.
Doğru seçim
PaperOne grafik sanatlar pazarında dijitale geçiş için verimlilikte, esneklikte ve genişletmede gelinebilecek son olarak karşımıza çıkıyor.
Baskı sonrası için mükemmel çözüm
Kâğıt ve ambalaj alanında dijital sonlandırma için yenilikçi modüler sistem
Palet üzerinden otomatik besleme ve istifleme ile 500x700 mm format çalışma
Çalışma sırasında otomatik iş ayarlanabilen iş akış yazılımı
Üstün teknoloji Lazer kesim, dekorasyon, mikro gravür, mikro delme, renk değiştirme ve güvenlik uygulamaları
Saatte 2.500 tabaka işleyebilen maksimum hassasiyet ve hızda yenilikçi bir sistem
Genişlemeye ve güncellemeye uygun dijital sonlandırma ve devrim niteliğindeki mekanik pilyaj.

ERROR: If you can see this, then [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] is down or you don't have Flash installed.

Konu paperart tarafından (04-05-2017 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
paperart isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil