Matbaa Eğitim Forumu  

Geri git   Matbaa Eğitim Forumu > MATBAA EĞİTİM - GENEL MATBAACILIK KONULARI > Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Matbaa Forum - Farklı Konularda Faydalı Bilgiler

Legend:   Active Tags   Preferred Tags   
Tag Cloud   (Top 11 Tags)
banyo ctp grafik kalıp kauçuk kazan klişe matbaa merdane termal yardım

Etiketler
Yok

Matbaa müzeleri linkleri

Faydalı Bilgiler

Seçenekler Stil
Alt 18-05-2009, 00:08   #1
Drucker
Administrator

Drucker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
Drucker is on a distinguished road
Standart Matbaa müzeleri linkleri

Bunlar Almanya, Danimarka, Isvec, Isvicre , bagzilari ingilizce dil secenekli, sizinde bildiginiz varsa ekliyebilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Klingspor-Museum, Offenbach

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Gutenberg-Museum, Mainz

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Danmarks Grafiske Museum, Odense

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Museum Sønderjylland, Haderslev

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Basler Papiermühle, Basel

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Deutsches Buch- und Schriftenmuseum, Leipzig

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Museum für Druckkunst, Leipzig

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Grafiska Museet, Helsingborg

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Lichtdruck-Kunst Leipzig e.V., Leipzig

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Typographische Gesellschaft, München

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Museum der Arbeit, Hamburg

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Deutsches Museum, München

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] Druckmuseum - Haus für Industriekultur, Darmstadt
Drucker isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2009, 00:15   #2
By_Printer
Guest

By_Printer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ustam Aslında Çok Gerekli Ve Yararlı Bilgiler. Meslegimizin Kimler Tarafından Kuruldugunu Geçmişini Tarihçesini İyice ögrenmemiz Gerekir. Linklerin Hepsini Büyük Bir Zevkle kontol Ettim ve çok etkileyici. dikkatimi çeken yazılarıda almanca-türkçe sözlükten çevirdim . Almanca şart
Alt 18-05-2009, 09:18   #3
profesör
Çırak

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14
profesör is on a distinguished road

drucker eline sağlık,en son kba nın würzburg daki müzesini gezmiştim çok etkilendim,biz uyumuşuz herifler çalışmış abi helal olsun.
profesör isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil