Matbaa Eğitim Forumu  

Geri git   Matbaa Eğitim Forumu > MATBAA EĞİTİM - KONU DIŞI > TV/Sinema/Müzik

TV/Sinema/Müzik Matbaa Forum - TV'den Gelişmeler, Vizyondaki Filmler ve Son Albümler

Legend:   Active Tags   Preferred Tags   
Tag Cloud   (Top 25 Tags)
baskı ciltleme ctp dubleksleme endüstriyel baskı ipek baskı ve ctp içine ek ve üzerine ek kazan kâğıt türleri linol matbaa merdane omüd sonlandırma teknikler termal tonal imgeler tırtıklı kenar vektörler vernikler yaldız yardım çağımızın ambalajı özel bıçaklı kesim üretim

Etiketler
Yok

Stephen King Klasiklerinden Hayvan Mezarlığı Filminin Fragmanı Yayınlandı

TV/Sinema/Müzik

Seçenekler Stil
Alt 11-10-2018, 10:24   #1
maatbacım
Caylak

maatbacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1
maatbacım is on a distinguished road
Standart Stephen King Klasiklerinden Hayvan Mezarlığı Filminin Fragmanı Yayınlandı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...] is down or you don't have Flash installed.

Stephen King’in unutulmaz klasiklerinden biri olan Hayvan Mezarlığı, Paramount Pictures tarafından beyazperdeye uyarlandı. 1983 yılında basılan kitabın 6 yıl sonrasında filmi çekilmişti. Bu sefer Jeff Buhler’in senaryosunu yazdığı korku filmi yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tüyler ürpertecek filmin yapımcılığını ise Kevin Kösch ve Dennis Widmyer üstlenmiş. Filmde karısı ve iki çocuğu ile kırsal bir yere taşınan Luis Creed’in evlerinin yakınında bulduğu mezarlık ve sonrasında gelişen korkunç olaylar konu alınıyor. Louis gitmiş olduğu yerde farkında olmadan kötülüğün serbest kalmasını sağlayacak olayların fitilini ateşliyor.

Filmin başrolünde Dr. Louis Creed karakterine usta aktör Jason Clarke hayat verecek. Usta aktöre ayrıca Amy Seimetz eşlik edecek. İlk fragmanı yayınlanan film 5 Nisan 2019’da izleyici ile buluşacak.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak Için Tiklayin...]
maatbacım isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil